ATSAUKSMES PĒC KURSA “BIZNESA UZLABOŠANA SASKARSMES CEĻĀ”

 

Biznesa uzlabošana ar saskarsmes palīdzību” man ļāva paskatīties uz komunikāciju no cita skatpunkta un nostāties pretī savām iekšējām bailēm un diskomfortam.

Nosēdēt pretī citam studentam un 30 min. skatīties uz viņu, neko nerunājot, bija īsta cīņa ar sevi un iekšējām domām, bet tad vienā brīdī notika klikšķis, un visa koncentrēšanās tika novirzīta uzdevumam, jutos brīvi, ēŗti, mierīgi. Visas domas pazuda, un varēju pildīt savu uzdevumu. Tas lika saprast, ka dzīvē tieši tā arī notiek – ir bailes, kas mums neļauj līdz galam sassniegt iecerēto, bet, kad tu tām nostājies pretī un, ar mēŗķi trenē un attīsti, tad rezultāts ir izcils! Esmu gandarīta par šo kursu un ticu, ka ikdienā tie tiks izmantoti un pielietoti ļoti bieži!

Paldies visai komandai, kas to spēja man iemācīt!”

M.J.G.

ATSAUKSMES PĒC KURSA “FORMULAS PANĀKUMU GŪŠANAI BIZNESĀ”

 

Šis kurss man lika pilnīgi no cita skatupunkta apskatīties uz savu dzīvi un dzīves līkločiem, kādā tā atrodas. Te tiešām ir konkrētas darbības un soļu secība, kas ļauj man uzlabot savu profesionalitāti un dzīves rezultātus.

Ļoti noderīgs kurss brīžos, kad nemitīgi kaut kas neizdodas vai arī gribas sasniegt vēl jaunas virsotnes.

Jau mācību laikā var droši sākt pielietot šos soļus un baudīt rezultātus.

M.J.G.

ATSAUKSME PĒC KURSA "KĀ PABEIGT IESĀKTO"

Pieteikties kursam šeit

ATSAUKSME PĒC KURSA “VADĪTĀJA DARBĪBAS PAMATI”

Kursā apgūtā informācija atklāj, ko cilvēkam vajadzētu zināt un prast darīt, lai viņš kļūtu par labu vadītāju un virzītu savu grupu pretī uzvarām.

Vairs nav nepieciešamības uztraukties par to, vai Tev piemīt, vai trūkst mītiskās „līdera īpašības”, vai nav vajadzības būt neatkārtojamam oratoram un pretendēt uz titulu „pats jaukākais priekšnieks”.

Viss, kas ir vajadzīgs, - tas ir būt kompetentam speciālistam, vēlēties vest savu grupu pretī uzstādītajiem mērķiem un pastāvīgi paaugstināt savu zināšanu un prasmju līmeni. Veiksmes noslēpums izrādījās ārkārtīgi vienkāršs!

Natālija  Ņ.

vidējā līmeņa vadītāja

ATSAUKSMES PĒC KURSA "KĀ DZĪVOT SATICĪBĀ AR CITIEM CILVĒKIEM"

Kursā iemācījos, kā vest sarunas daudz interesantāk un veiksmīgāk. Iemācījos, kā ar visai vienkāršām un patīkamām metodēm panākt savu sarunas gaitā, tas man ļoti noderēs ikdienā.

Juris

 

Kurss “Kā dzīvot saticībā ar citiem cilvēkiem” ir kā “pupa”, no kuras var izaugt “garā pupa”. Mazs, koncentrēts un ļoti viegli saprotams materiāls par cilvēku mijiedarbību atkarībā no to emocionālā stāvokļa. Zināšanas ļauj izprast sevi un izprast, pieņemt un palīdzēt citiem cilvēkiem ar emociju vadītāju. Pielietojot zināšanas, kas ir tikai sēkla, var izaudzēt un virzīties pa garo pupu uz augšu – virzīt cilvēkus pa tonālo skalu uz augšu, lai komunikācija būtu patīkama, konstruktīva un efektīva.

Šī brīža ieguvums – spēju identificēt, kur emociju skalā atrodas mani tuvinieki, un attiecīgi izmantojot kursā aprakstītās tehnikas, uzlabot šo komunikāciju.

 

Z.G. 

 

ATSAUKSME PĒC KURSA "KĀ PAAUGSTINĀT UZŅĒMUMA DARBA EFEKTIVITĀTI"

Kursā guvu ārkārtīgi daudz noderīgu un pielietojamu datu. Man vislabākais ieguvums ir zināšanas par to, cik daudzos un kādos tieši veidos darbinieki izvairās no darba veikšanas un atbildības, kā arī - kā ar šo problēmu cīnīties. Pateicoties jauniegūtajām zināšanām es plānoju "apkarot" dīkstāvi un attaisnojumus, veicinot izaugsmi un uzlabojot efektivitāti savā departamentā un uzņēmumā kopumā!

Paldies!

U.Z.

ATSAUKSMES PĒC KURSA “ĒTIKA BIZNESA IZDZĪVOŠANAI”

Šo kursu izlēmu apmeklēt, jo, pirmkārt, gribējās celt savas profesionālās darba iemaņas un, otrkārt, lai iemācītios saprast, kas īsti notiek ar uzņēmumu, vai visi darbinieki strādā efektīvi, ja efektīvi, tad cik ļoti un vai iespējams šos rādītājus uzlabot. Kurss deva iespēju izprast, kādos stāvokļos atrodas visas tās darbības jomas, kā arī metodes to uzlabošanai.

Edgars, projektu vadītājs

ATSAUKSMES PĒC KURSA “APTAUJAS”

Šis kurss ir ārkārtīgi svarīgs ne tikai lielām organizācijām, bet arī katram cilvēkam kā indivīdam. Tas ievērojami uzlaboja manas saskarsmes iemaņas un spēju atrast pieeju dažādiem cilvēkiem. Tagad es bez grūtībām varu uzsākt saskarsmi gan ar atsevišķu cilvēku, gan ar cilvēku grupu kopumā..


Мaksims М.

 

 

ATSAUKSME PĒC KURSA “KĀ EFEKTĪVI PAVEIKT DARBU”

Divas būtiskākās lietas man - spēja tikt galā ar apjukumu, kā arī metodes cīņai ar izdegšanu.

Liels paldies, šīs zināšanas ir neatsveramas!

U.Z.

 

ATSAUKSMES PĒC KURSA “PACĒLUMI UN KRITUMI DZĪVĒ”

Mācoties šajā kursā ieguvu pamatīgas zināšanas par apspiešanu un tās risināšanu sadzīvē un ar citiem cilvēkiem. Sapratu, kā kontaktēties ar sarežģītām personām un neiekļūt konflikta situācijās, kā arī atrisināt jau radušās konflikta situācijas.

J.K.

Skaistumkopšanas salona īpašniece