ATSAUKSME PĒC KURSA "KĀ PABEIGT IESĀKTO"

Pieteikties kursam šeit

ATSAUKSME PĒC KURSA “VADĪTĀJA DARBĪBAS PAMATI”

Kursā apgūtā informācija atklāj, ko cilvēkam vajadzētu zināt un prast darīt, lai viņš kļūtu par labu vadītāju un virzītu savu grupu pretī uzvarām.

Vairs nav nepieciešamības uztraukties par to, vai Tev piemīt, vai trūkst mītiskās „līdera īpašības”, vai nav vajadzības būt neatkārtojamam oratoram un pretendēt uz titulu „pats jaukākais priekšnieks”.

Viss, kas ir vajadzīgs, - tas ir būt kompetentam speciālistam, vēlēties vest savu grupu pretī uzstādītajiem mērķiem un pastāvīgi paaugstināt savu zināšanu un prasmju līmeni. Veiksmes noslēpums izrādījās ārkārtīgi vienkāršs!

Natālija  Ņ.

vidējā līmeņa vadītāja

ATSAUKSMES PĒC KURSA "KĀ DZĪVOT SATICĪBĀ AR CITIEM CILVĒKIEM"

Kursā iemācījos, kā vest sarunas daudz interesantāk un veiksmīgāk. Iemācījos, kā ar visai vienkāršām un patīkamām metodēm panākt savu sarunas gaitā, tas man ļoti noderēs ikdienā.

Juris

SIA MAGMA

ATSAUKSME PĒC KURSA "KĀ PAAUGSTINĀT UZŅĒMUMA DARBA EFEKTIVITĀTI"

Kursā guvu ārkārtīgi daudz noderīgu un pielietojamu datu. Man vislabākais ieguvums ir zināšanas par to, cik daudzos un kādos tieši veidos darbinieki izvairās no darba veikšanas un atbildības, kā arī - kā ar šo problēmu cīnīties. Pateicoties jauniegūtajām zināšanām es plānoju "apkarot" dīkstāvi un attaisnojumus, veicinot izaugsmi un uzlabojot efektivitāti savā departamentā un uzņēmumā kopumā!

Paldies!

U.Z.

ATSAUKSMES PĒC KURSA “ĒTIKA BIZNESA IZDZĪVOŠANAI”

Šo kursu izlēmu apmeklēt, jo, pirmkārt, gribējās celt savas profesionālās darba iemaņas un, otrkārt, lai iemācītios saprast, kas īsti notiek ar uzņēmumu, vai visi darbinieki strādā efektīvi, ja efektīvi, tad cik ļoti un vai iespējams šos rādītājus uzlabot. Kurss deva iespēju izprast, kādos stāvokļos atrodas visas tās darbības jomas, kā arī metodes to uzlabošanai.

Edgars, projektu vadītājs

ATSAUKSMES PĒC KURSA “APTAUJAS”

Šis kurss ir ārkārtīgi svarīgs ne tikai lielām organizācijām, bet arī katram cilvēkam kā indivīdam. Tas ievērojami uzlaboja manas saskarsmes iemaņas un spēju atrast pieeju dažādiem cilvēkiem. Tagad es bez grūtībām varu uzsākt saskarsmi gan ar atsevišķu cilvēku, gan ar cilvēku grupu kopumā..


Мaksims М.

 

 

ATSAUKSME PĒC KURSA “KĀ EFEKTĪVI PAVEIKT DARBU”

Divas būtiskākās lietas man - spēja tikt galā ar apjukumu, kā arī metodes cīņai ar izdegšanu.

Liels paldies, šīs zināšanas ir neatsveramas!

Una Zlidne, Attīstības direktore

 

ATSAUKSMES PĒC KURSA “PACĒLUMI UN KRITUMI DZĪVĒ”

Mācoties šajā kursā ieguvu pamatīgas zināšanas par apspiešanu un tās risināšanu sadzīvē un ar citiem cilvēkiem. Sapratu, kā kontaktēties ar sarežģītām personām un neiekļūt konflikta situācijās, kā arī atrisināt jau radušās konflikta situācijas.

J.K.

Skaistumkopšanas salona īpašniece