No 2018. gada 26. līdz 28. septembrim Maskavā notika 22. WISE NVS un Baltija konference.
WISE – tā ir starptautiska uzņēmēju asociācija. Hubbard Management System vadības tehnoloģijas elementus izmanto vairāk kā 270 000 kompānijās 134 pasaules valstīs.
22. WISE konferences devīze: Desmitkārtīgs pieaugums! Izaugsmes noslēpumi no strauji augošu uzņēmumu īpašniekiem un pieredzes apmaiņa domubiedru grupā.
Šogad Maskava kļuva par tikšanās vietu gandrīz 1200 dalībniekiem no dažādām valstīm ar mērķi iemācīties veidot un atbalstīt komandu, pieņemt stratēģiskus lēmumus, atrast efektīvus vadības instrumentus un sasniegt augstus rezultātus.

WISE NVS un Baltija konferencē First Baltic Hubbard College of Administration piedalījās kā ģenerālie partneri.

First Baltic Hubbard College of Administration uzdevumi 22.WISE NVS un Baltija konferencē:

  1. Sniegt dalībniekiem informāciju par iespēju kļūt par sertificētu WISE konsultantu, nokārtojot speciālas mācības Rīgā, First Baltic Hubbard College of Administration.
  2. Painformēt par mācību programmām koledžā, kas veidotas pamatojoties uz vadības sistēmu Hubbard Management System.
  3. Atrast domubiedrus un palielināt cilvēku apjomu, kuri vēlas mācīties Rīgā, First Baltic Hubbard College of Administration.

Latvijas delegācijas pārstāvji ne tikai saņēma vērtīgas zināšanas, lai nodrošinātu uzņēmuma paplašināšanos, bet arī dalījās informācijā ar konferences dalībniekiem, kur to var iemācīties.

Viens no oficiālajiem vadītājiem-konferences organizatoriem bija Andrey Kruglov – WISE konsultants, First Baltic Hubbard College of Administration licenzes turētājs, speciālists uzņēmumu vadības un personāla jomā. Vairāk kā 20 gadu pieredze Hubbard Management System pielietošanā, novadot vairākus simtus semināru un treniņu.

Savā runā Andrey Kruglov runāja par apmācību iespējām First Baltic Hubbard College, kā arī par absolūto jaunumu - tiešsaistes apmācību, kas ļaus studentiem mācīties attālināti.

Visu trīs dienu laikā pārtraukumos starp semināriem dalībnieki izrādīja lielu interesi par studijām Rīgā, Habarda koledžā. Daudzi atzīmēja savas veiksmīgās darbības, kas veiktas, izmantojot vadības sistēmu Hubbard Management System.

Visi konferences dalībnieki ieguva First Baltic Hubbard College of Administration bukletu, kurā ir informācija par koledžas kursiem un programmām.

Habarda koledža saņēma WISE balvu par Administratīvā "know how" modeļa standartu uzturēšanu. First Baltic Hubbard College of Administration licenzes turētājs Andrey Kruglov, direktore Mārīte Konstantinova un apmācību direktore Natālija Ņikuļina saņēma lielu pateicību par WISE atbalstu un neatlaidību, izmantojot standarta tehnoloģiju Hubbard Management System!

Konferences organizatori izteica pateicību tiem, kas visu gadu palīdzēja WISE asociācijai dažādos projektos un 22. WISE 2018. gada konferences sagatavošanā.

Adrese: Spilves iela 35a, 1. stāvs. Kurzemes rajons, Rīga, LV-1055

Informatīvais tālrunis: +371 20503121, +371 27757060

22. jubilejas WISE konference

Pēcrelīze

 

22. ikgadējā konference WISE NVS un Baltijas valstu uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem
norisinājās no 25. līdz 27.maijam Maskavas tuvumā.

 

Konferences galvenā tēma:

«PIEEJAMAIS UN NEPIEEJAMAIS PR.»

 

Pavasara tematiskā WISE NVS un Baltija konference norisinājās no 25. līdz 27.maijam Maskavas tuvumā atpūtas centrā “Красная Пахра”. Gandrīz 200 uzņēmumu īpašnieki un vadītāji bija ieradušies, lai iegūtu jaunas zināšanas par PR tehnoloģijām.

Starptautisko konferenci apmeklēja arī delegācija no Rīgas, tās sastāvā bija desmit cilvēki. Delegācija sastāvēja no First Baltic Hubbard College of Administration, WISE Baltijas uzņēmēju kluba, kā arī citu Rīgas komercuzņēmumu pārstāvjiem.

Ievērojot tradīcijas, konferenci atklāja NVS un Baltijas uzņēmēju asociācijas WISE prezidente Jevgēnija Suhareva. Viņa novadīja iepazīšanos starp pilsētām un valstīm.

Konferences pirmajā dienā Andrey Kruglov, First Baltic Hubbard College of Administration licenzes turētājs, dalībniekiem pastāstīja par jauno WISE konsultantu apmācību programmu.

Konferences ietvaros notika tradicionālais kroketa mačs par First Baltic Hubbard College of Administration balvu. Šogad spēles dalībnieki bija izdevniecību pārstāvji: Ludmila Pikok (žurnāls “WISE time”), Vladimirs Presņakovs (RB.TV), Anastasija Meļņikova (žurnāls “Visotsky”) un Mārīte Konstantinova ( FBHCA avīze “Biznesa jaunumi Baltijā”).

Par patīkamu ziņu kļuva Mārītes Konstantinovas uzvara spēlē. Otro vietu ieguva Ludmila Pikok un trešo vietu ieguva Vladimirs Presņekovs. Andrey Kruglov pasniedza apbalvojumus gan Habarda koledžas, gan savā vārdā.

Ievērojamu vietu WISE NVS un Baltijas konferencē ieņēma First Baltic Hubbard College of Administration stends, vēljovairāk tādēļ, ka tā ir vienīgā izglītības iestāde, kurā tiek apmācīti sertificēti WISE konsultanti krievu valodā. Ikvakara netvorkings nebija formāls, tā bija dzīva un patiesa saziņa vienam ar otru.

Mūsu delegācija, atgriežoties mājās, bija pilna ar entuziasmu un vēlmi īstenot iegūtos instrumentus uzņēmumā.

BIZNESA ORGANIZĀCIJA: NO PERSONĀLA LĪDZ MĀRKETINGAM. 6. BALTIJAS WISE KONFERENCE

11.-12. marts, 2017.gads, Rīga

Personāla motivācija un kontrole.
Nākotnes mārketings internetā. Kas jums par to jāzina.
Mārketinga praktika saistībā ar klientu piesaisti un noturēšanu.

Konference ir maksas. Precīzāka informācija būs pieejama mūsu lapā jau drīzumā. Sekojiet līdzi jaunumiem!

REĢISTRĒTIES

 Un jūs pirmais saņemsiet informāciju par atlaidēm un bonusiem.

 

20. jubilejas WISE konference

Pēcrelīze


20. ikgadējā konference WISE NVS un Baltijas valstu uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem norisinājās no 28. līdz 30.septembrim Maskavā.

Konferences galvenā tēma:

«Efektīva biznesa vadības sistēma.

Svarīgākie ienākumu faktori.»

 

Konferencē pulcējās 1007 uzņēmumu pārstāvji – vadītāji ar savām komandām, kuru mērķis ir uzlabot savu biznesu. Šajā skaitā arī Baltijas delegācija – First Baltic Hubbard College of Administration, WISE Baltijas uzņēmēju kluba un citu organizāciju pārstāvji.

Lai atbalstītu WISE konferenci un palīdzētu piepildīt tās lieliskos mērķus, daudzi uzņēmēji kļuva par pasākuma partneriem. Par starptautiskās konferences ģenerālpartneri kļuva First Baltic Hubbard College of Administration – vienīgā Habarda koledža pasaulē, kura nodrošina Habarda vadības sistēmu (Hubbard Management System) apmācības arī krievu valodā.

Trīs dienu garumā dalībniekiem bija iespēja apmeklēt divu veidu seminārus, kuri norisinājās paralēli divās zālēs. Galvenajā zālē norisinājās semināri saistībā ar vadības instrumentiem. Otrajā zālē lektori sniedza praktiskus piemērus un instrukcijas par tēmu “Kā radīt jaunu klientu plūsmu ienākumu gūšanai”. Lai katrs atrastu tieši sev aktuālāko informāciju, konferences dalībnieki savlaicīgi iepazinās ar izsūtīto konferences programmu un izvēlējās, kurus seminārus apmeklēt.

Pārtraukumos dalībnieki izmantoja lielisko iespēju apmeklēt uzņēmēju izstādi un iepazīties ar konferences dalībnieku piedāvātajiem paroduktiem un pakalpojumiem.

Papildus izstādē interesenti iepazinās ar Habarda vadības sistēmas pielietošanas piemēriem uzņēmumos.First Baltic Hubbard College of Administration īpaši konferences dalībniekiem bija sagatavojusi detalizētu sava uzņēmuma darba organizācijas shēmu (orgshēmu), kas deva lielāku izpratni par tehnoloģiju dalībniekiem, kas vēl nav ieviesuši Habarda vadības sistēmu savā organizācijā. Tiem, kas jau ir ieviesuši vadības sistēmu un ir gatavi palīdzēt to darīt arī citiem, koledžas pārstāvji pastāstīja par to, kā kļūt par sertificētu WISE konsultantu.

Tāpat WISE prezidente Jevgēnija Suhareva izteica pateicības konferences galvenajiem atbalstītājiem un WISE asociācijas aktīvākajiem partneriem.

Pēc konferences dalībnieki varēja doties mājās ar lielu apjomu jaunu datu un ideju biznesa attīstībai, daudz jauniem potenciālo klientu un partneru kontaktiem, kā arī ar lieliskām emocijām un motivācijas devu visam gadam. 

Liels paldies WISE par šādu pasākumu rīkošanu!

1 2 3