First Baltic Hubbard College of Administration apmācību direktore Natālija Ņikuļina. Viņa ir apmācīta speciāliste personāla un vadības jomā un viņa uzstāsies WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātajā sapulcē.

Semināra tēma: "Kā izveidot speciālistu, kurš jums ir nepieciešams"

Pirms semināra, Natālija nolēma dalīties ar savām domām un atbildēt uz jautājumu: 
Vai viegli būt vadītājam?
Pirmā daļa

-----

Ja skatāmies no parastā darbinieka puses, šis darbs šķiet vienkāršs un "bez putekļiem": zinot sevi, sadali uzdevumus, un pats stāvi malā, kamēr citi "rukā".

Vai patiesībā tā ir? Tiksim ar to galā.

Pirmās Baltijas Habarda koledžas piektās gadadienas svinības

Pirmās Baltijas Habarda koledžas piektās gadadienas svinības.

Pēcrelīze

16.decembrī Pirmās Baltijas Habarda koledža svinīgi atzīmēja savu piekto gadadienu. Uz šiem svētkiem ieradās Habarda koledžas studenti un sadarbības partneri no Kazahstānas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, ASV, Ukrainas un Igaunijas.

Ar ievadvārdiem pie viesiem vērsās Habarda koledžas licenzes turētājs Andrey Kruglov. Pēc tam koledžas direktore Anna Krumholce izstāstīja par pēdējā gada daudzajiem sasniegumiem. Atskaiti par sasniegumiem turpināja Aleksandrs Konstantinovs – WISE Baltijas uzņēmēju kluba priekšsēdētājs, galvenais Habarda koledžas partneris.


Tāpat pasākumā piedalijās arī WISE NVS un Baltijas prezidente Jevgēnija Suhareva. Viņa pastāstīja par WISE Asociācijas darbību un WISE NVS un Baltijas rezultātiem 2016.gadā. Jevgēnija apsveica Pirmo Baltijas Habarda koledžu jubilejā un uzsvēra faktu, ka koledža ieņem līderpozīcijas starptautiskajā spēlē starp Habarda koledžām un, atzīmējot to, koledžas vadībai pasniedza līderības simbolu – īpašu Pirmās Baltijas Habarda koledžas karogu.

 

Pēc tam bija liels skaits apsveikumu un dāvanu no svētku viesiem, tajā skaitā arī Starptautiskā WSE uzņēmēju klubu samita, kas norisinājās tajā pašā dienā Pirmās Baltijas Habarda koledžas vadībā, dalībniekiem.
Pateicoties dāvinājumiem tagad Baltijas Habarda koledžā studentiem būs pieejamas lietuviešu, ukraiņu, kazahstānas un angļu vādnīcas, kā arī divi iPadi ar elektroniskajām vārdnīcām.

Arī koledžas darbinieki bija sagatavojuši īpašu kalendāru, kurā atzīmēti ne tikai valsts svētki, bet arī svarīgākie Pirmās Baltijas Habarda koledžas un WISE Baltijas uzņēmēju kluba pasākumi

 

Pēc svinīgās daļas noslēguma viesi piedalījās īpaši sagatavotā viktorīnā par Pirmo Baltijas Habarda koledžu. Tā noritēja atraktīvi un jautri. Turpinājumā norisinājās tradicionālā svētku loterija. Galveno laimestu – brīvbiļeti uz 6.Baltijas WISE konferenci – laimēja viešņa no Lietuvas Jurgita Braškute.

  

Liels paldies visiem viesiem par lieliski pavadīto laiku un līdzās būšanu.
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

2.septembrī, Baltijā, Rīgā, Latvijas Zinātņu akadēmijā norisinājās svinīgā L.Rona Habarda bibliotēkas atklāšana. Šo bibliotēku veidoja neformālā izglītības iestāde First Baltic Hubbard College of Administration (FBHCA) sadarbībā ar Rona draugu klubu Baltijā.

Pasākumiu atklāja FBHCA licenzes turētājs Andrey Kruglov. Viņš pastāstīja par to, kā Baltijā izplatās L.Rona Habarda tehnoloģija.Viesi noskatijās video par Habarda literārajiem darbiem. Tālāk vārds tika dots pasākuma viesiem.

Pirmā izteicās Jeļena Kordževa. Kā rakstniece viņa padalijās ar savu prieku par to, ka ir paplašinājusies piekļuve šī satriecošā pētnieka un autora darbiem.

Tālāk apsveikumu bibliotēkai veltīja Jevgēnija Suhareva, WISE NVS un Baltijas valstu asociācijas prezidente. Viņa bibliotēkai uzdāvināja krāsaini noformētu L.R.H. romāna ilustrāciju.

Pēc tam uzstājās Rona draugu kluba NVS un Baltijas valstīs prezidents Artjom Kuznecov. Viņš sveica klātesošos šajā priecīgajā notikumā un dāvināja L.Rona Habarda bibliotēkai retu Lielbritānijā izdotu L.R.H. darbu.

Noslēgumā uzstājās goda viesis – Latvijas mākslas akadēmijas rektors, profesors Aleksejs Naumovs. Viņš ar gandarījumu atzina, ka latvijas kultūras līmenis aug un jaunās bibliotēkas atklāšana ir lielisks šīs izaugsmes piemērs. Kā “ciema kukuli” viņš uzdāvināja akadēmijas studentu darbu katalogu.

Pārgriežot sarnkano lentu, bibliotēku svinīgi atklāja Zinātņu akadēmijas un Habarda koledžas pārstāvji.

L.Rona Habarda bibliotēkā grāmatas ir sakārtotas trīs dažādās sekcijās: autora mākslas darbi, viņa izdevumi vadības tehnoloģijā Hubbard Management System, kā arī filosofiskie izmeklējumi.

Ar mākslas darbiem viesus iepazīstināja L.R.H. goda pārstāvis sabiedrisko attiecību jomā Vladislav Sukennik, kurš īpaši uz šo pasākumu atlidojis no Ukrainas. Par darbiem, kas izvietoti administratīvās tehnoloģijas sekcijā, pastāstīja sertificētais WISE konsultants Andrey Kruglov. Ar filosofiskajiem darbiem un tiem pievienotajiem materiāliem iepazīstināja Rona draugu kluba NVS un Baltijas valstīs prezidents Artjom Kuznecov.

Pasākuma oficiālo daļu noslēdza Rona draugu kluba Baltijā prezidente Irina Beliaeva. Viņa pateicās visiem par sniegto palīdzību un atbalstu bibliotēkas tapšanas procesā.

Īsi pirms nelielā furšeta viesi saņēma īpaši izveidotas paciņas ar Habarda koledžas brošūrām, “Ceļš uz laimi” izdevumiem krievu un latviešu valodās, kā arī WISE pildspalvām.

Pēc pasākuma Andrey Kruglov atzīmēja, ka latviešu tradīcija nākt ciemos ar ziedu buķetēm ļoti izkrāšņoja šo pasākumu.

Liels paldies visiem par dalību un atbalstu. Rona draugu klubs un First Baltic Hubbard College of Administration plāno šajās telpās organizēt vēl daudzas tikšanās un pasākumus.

Šogad no 26. līdz 28.februārim First Baltic Hubbard College of Administration kolektīvs piedalījās izstādē “Latvijas grāmatu izstāde 2016”.

Izstādē koledžas pārstāvji iepazīstināja interesentus ar piedāvājumu klāstu, kā arī pastāstīja vairāk par pašu apmācību tehnoloģiju. Šajā gadā koledža piedāvāja iespēju piedalīties loterijā. Galvenā balva: apmaksāta dalība biznesa treniņā "Absolūtais ierocis panākumu gūšanai". Laimīgie treniņa dalībnieki tiks izlozēti pirmdien, 7.martā.

Interesenti tāpat tika aicināti uz filmu “Emocijas darba vietā”, kas tika rādīta vairākos seansos. Patiess prieks par atsaucību, vēlam filmas skatītājiem veiksmīgu jauno zināšanu pielietošanu gan darba vidē, gan ārpus tās!

First Baltic Hubbard College of Administration pauž patiesu prieku par paveikto – šīs trīs dienas bija pozitīvu emociju pārpildītas. Ir prieks dot sabiedrībai ko patiesi noderīgu! Un atcerieties: Emocijas ir dažādas jūtas, kuras cilvēks var izmantot un/vai izrādīt, piemēram, prieks, sajūsma, bailes, vienaldzība un citas. Tās ir svarīgi novērtēt, jo tām ir liela ietekme uz Jūsu dzīvi!

 

No 27. februāra līdz 1. martam notika liela mēroga pasākums Latvijas kultūras un izglītības sfērā — «Latvijas grāmatu izstāde 2015».

Šogad First Baltic Hubbard College of Administration piedalījās starptautiskā grāmatu un izdevniecības izstādē. Hubbard-koledžas darbinieki izstādes apmeklētājus nodrošināja ar maksimumu informācijas par mācību iestādi un tās pakalpojumu klāstu.

Uz stenda tika prezentēti kursi, biznesa-praktikumi un brošūras – materiāli, kas ir aktuāli vadītājiem un speciālistiem, kuri strādā dažādās jomās.

Ipaša interese tika izrādīta biznesa testam, kurš dod iespēju īstenot jebkura biznesa stipro un vājo pušu ātru-diagnostiku. Visi mūsu stenda apmeklētāji saņēma ielūgumu uz ievadpasākumiem koledžā, kur viņi varēs iegūt vairāk informācijas par to kā pielietojot un izmantojot Hubbard Menedžementa Sistēmas tehnoloģiju var sasniegt izcilus rezultātus jebkurā sfērā.

Paldies sakām visiem, kas piedalījās kā arī stenda apmeklētājiem un gaidām visus interesentus uz mūsu pasākumie Rīgā, Mūkusalas ielā 25, ceturtajā stāvā. 

 

1 2 3 4