Grāmata: Darba problēmas

  Cena: 18 €

  Šajā grāmatā L. Rons Habards apskata un sniedz risinājumu problēmām, ar kurām cilvēki ikdienā sastopas darbā. Autors piedāvā veidus tikt vaļā no nervozitātes un metodes kā tikt galā ar apjumumu un novērst pārslodzi, tādējādi paaugstināt darba un personisko efektivitāti.

  Iemācīšanās pamatu rokasgrāmata

  Cena: 29 €

  Jūsu panākumi nākotnē ir atkarīgi no spējas iemācīties.
  Šī gramata ļaus jums uzlabot koncentrēšanās spējas; uzlabot spējas iemācīties jebkuru valodu, uzlabot atmiņu, saprast jebkura materiāla būtību un spēt praktiski izmantot iemācīto ikdienā.

   

  Grāmatu komplekts: 1.–3. sējums. Sērija «Vadība»

  Cena: 470 €

  Sērijas „Vadība” sējumos tiek aprakstītas 11 jomas, no kurām sastāv vadība. L. Rons Habards katru no tām ir izdalījis atsevišķā kategorijā, kuras pēc tam sistematizēja. Katra joma tiek aprakstīta savā, pilnīgi pabeigtā vēstuļu sērijā.

  Organizācijas vadītāja kurss

  Cena: 242 €

  Šajā grāmatā Jūs atradīsiet organizācijas panākuma un izaugsmes tehnoloģiju, un tas ir vajadzīgs katram. Dotā tehnoloģija ir paredzēta ne tikai vadītājiem vai ar biznesu saistītajiem, tā tiek izmantota jebkurā sfērā, kuru Jūs varat iedomāties. Jebkurš cilvēks vai jebkura grupa, kas pārzina un pielieto standarta administrēšanu, varēs gūt panākumus jebkurā lietā.

  Komplekts: Grāmata un DVD disks «Darba problēmas»

  Cena: 32 €

  Šajā grāmatā L. Rons Habards apskata un sniedz risinājumu problēmām, ar kurām cilvēki ikdienā sastopas darbā. Autors piedāvā veidus tikt vaļā no nervozitātes un metodes kā tikt galā ar apjukumu un novērst pārslodzi, tādējādi paaugstināt darba un personisko efektivitāti.