Kā dzīvot saticībā ar citiem cilvēkiem

Cena: 171 €

Ikviens zina, ka nekas tā nesāpina kā nesaskaņas un strīdi ar tuvākajiem. Tās traucē ražīgi strādāt un rada sliktu noskaņojumu.

Cilvēkus bieži biedē konflikti, negatīvi cilvēki un saspringtas situācijas. Šādos apstākļos daudzi spēj nodzīvot gadiem ilgi, tā arī neredzot reālo risinājumu.

Pabeidzot kursuKā dzīvot saticībā ar citiem cilvēkiem”, mūsu studenti ievēro, ka spēj izvairīties un novērst konfliktus, pirms tie sākas. Turklāt ikdienā viņi daudz ātrāk tiek galā ar negatīviem cilvēkiem un sliktu noskaņojumu.

Šajā kursā esošie vingrinājumi ļauj labāk saprast savus tuviniekus un kolēģus, kā arī uzlabot ar viņiem attiecības.

Kursa absolventi atzīmē, ka daudz brīvāk jūtas saspringtās situācijās, veidojot veiksmīgu sadarbību un sarunu ar jebkuru cilvēku.

Šādas iemaņas ir būtiskas ikdienam cilvēkam, arī – Jums!

*Kursa cenā nav iekļauti mācību materiāli!

 

Pacēlumi un kritumi dzīvē

Cena: 171 €

Kā efektīvi tikt galā ar dažādiem dzīves pagriezieniem?
Bieža slimošana, stress un nelaimes gadījumi caurvij Jūsu ikdienas gaitas?
Dotais kurss sniedz iemaņas un zināšanas, kas nepieciešamas, lai visefektīvāk tikt galā ar dzīves likstām.

Ilgums 24 stundas

Personības godīgums un veselums

Cena: 171 €

Ievērojamu ieceru īstenošana un Jums svarīgu mērķu realizācija ir cieši saistīti ar Jūsu spēju dzīvot līdzsvarā un harmonijā ar sevi. Dotais kurss pastastīs Jums, kādā veidā var paaugstināt personības integritāti, izmantojot kursā iegūtos instrumentus!

Ilgums 24 stundas

Kā efektīvi paveikt darbu

Cena: 256 €

Bez šaubām, sasniegt panākumus iespējams tikai tajā darbā, kuru Jūs esat gatavs paveikt labprātīgi!

Kursa laikā Jūs iemācīsieties efektīvāk izmantot laiku un strādāt ar vēl augstaku produktivitāti!

Ilgums 28 stundas

Biznesa uzlabošana ar saskarsmes palīdzību

Cena: 512 €

Panākumi biznesā cieši saistīti ar saskarsmi, taču saskarsme var būt apgrūtinoša, ja Jūs nejūtaties komfortabli ar dažādām cilvēka emocijju un reakciju izpausmēm!

Kurss palīdzēs Jums uzlabot spēju kontrolēt saskarsmi jebkurā dzīves situācijā, biznesa jomā vai profesijā. 

Ilgums 24 stundas

Iemācīšanās pamatu tehnoloģija

Cena: 200 €

Laikā, kad ik gadu pasaulē rodas arvien jaunākas tehnoloģijas, spējai apgūt jaunu informāciju ir liela nozīme.

Bieži nepietiek vien ar informācijas izlasīšanu - to vajag spēt pareizi uztvert, lai vēlāk atcerētos un izmantotu dzīvē.

Pārstājiet mocīt sevi šajā mācību procesā!

Ilgums 40 stundas

Administratīvā „know how” modelis

Cena: 570 €

Know how jeb „ražošanas noslēpums” var tikt sekmīgi izmantots, lai sasniegtu parākumu konkurentu vidū. Dotais kurss sniedz iespēju iegūt visas nepieciešamās zināšanas par Hubbard Management system® administratīvajām pamatprocedūrām un to pielietošanu praksē.

Ilgums 40 stundas

Kā paaugstināt uzņēmuma darba efektivitāti

Cena: 228 €

Dotais kurs ir domāts, lai iemācītu cilvēku efektīvi dibināt attiecības ar saviem kolēģiem, priekšniekiem un padotajiem. Apgūstot šo kursu, Jūs varēsiet kontrolēt darbu tā, lai iegūtu maksimālus rezultātus pie minimāla laika un līdzekļu patēriņa.

Ilgums 32 stundas

Kā panākt Jūsu uzņēmuma paplašināšanos

Cena: 341 €

Noskaidrojiet ikvienas situācijas  PATIESOS cēloņus, lai rakstu ātrus un efektīvus risinājumus, kuri sekmēs uzņēmuma paplašināšanos!

Kurss palīdzēs sastādīt Jūsu uzņēmuma attīstības programmu un efektīvāk sasniegt ilgtermiņā izvirzītos mērķus!

Ilgums 24 stundas

Formulas panākumu gūšanai biznesā

Cena: 256 €

Panākumu formulas, bez šaubām, palīdzēs jebkura ranga vadītajam sasniegt vispārdrošākos mērķus. Noskaidrosiet pareizu veidu, kā strādāt ar personālu, lai veicinātu viņu produktivitāti!

Ilgums 24 stundas

Vadība uz statistiku pamata

Cena: 256 €

Lai klientam sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus, nepieciešams tos kontrolēt. Galvenais instruments, kas palīdzēs Jums turēt roku uz kompānijas "pulsa", ir vadība uz statistiku pamata. Dotais kurss sniedz Jums visas nepieciešamās zināšanas, lai Jūs varētu palielināt uzņēmuma produktivitāti ar statistiku palīdzību.

Ilgums 20 stundas

Vadītāja darbības pamati

Cena: 341 €

Apkopotas visas vadītājam nepieciešamās zināšanas, lai efektīvi vadītu kompāniju. Noskaidrosiet vadības jēgu un uzdevumus, kā strādāt ar personālu, veidojot darba uzdevumus, kas ir viegli uztverami un neprasa papildus izskaidrošanu.

Ilgums 24 stundas

Ētika biznesa izdzīvošanai

Cena: 228 €

Dotais kurss iepazīstinās Jūs ar ētikas pamatiem,kā arī  iemācīs pielietot šīs zināšanas biznesa stāvokļu uzlabošanai. Kursa nobeigumā Jūs varēsiet izmantot iegūtās zināšanas, lai palielinātu kompānijas darba ražīgumu un peļņu.

Ilgums 32 stundas

Efektīva līderība

Cena: 341 €

Par līderi nepiedzimst, par līderi kļūst. Kādas iemaņas vajadzētu attīstīt, lai kļūtu par īstu līderi savā kolektīvā? Dotais kurss izklāstīs līderības jēdzienu, iemācīs pielietot visus tās pamatprincipus, kā arī atklās organizācijas izaugsmes un panākuma noslēpumu.

Ilgums 24 stundas

Kā palielināt Jūsu uzņēmuma ienākumus

Cena: 341 €

Viens no katra vadītāja visbiežāk uzdotiem jautājumiem ir „Kā palielināt kompānijas ienākumus?”. Dotā kursa mērķis ir apmācīt finanšu administratorus un galvenos vadītājus, un organizāciju vadītājus, kā pareizi realizēt finanšu plānošanu un pareizi izveidot rezerves uzņēmuma attīstīšanai.

Ilgums 24 stundas

Kā pareizi izstrādāt organizācijas politiku

Cena: 171 €

Kāpēc lielie uzņēmumi par tādiem kļūst? Dotā kursa ietvaros atklājiet tehnoloģiju un principus organizācijas politikas veidošanai. Studēšanas procesā Jūs uzzināsiet, kā noteikt un pilnveidot kompānijas organizācijas politiku, kuru var izmantot, lai uzņēmums augtu un palielinātu ražošanu.

Ilgums 24 stundas

Aptaujas

Cena: 427 €

Viena no populārākajām auditorijas pētīšanas praktikām ir aptauju veikšana. Šis kurss sniegs izpratni, kādā veidā analizēt uzņēmuma iepriekšējos rezultātus, lai veidotu efektīvu mārketinga stratēģiju un reklāmas kampaņu bez liekiem izdevumiem, panākot maksimālus rezultātus.

Ilgums 32 stundas

Sabiedriskās attiecības

Cena: 854 €

Dotā kursa apgūšanas laikā Jūs iemācīsieties saprast un pielietot pamatzināšanas sabiedrisko attiecību jomā, lai Jūs varētu nodibināt kontaktu un strādāt ar jebkura tipa publiku.

Ilgums 32 stundas

Mārketings

Cena: 854 €

Patiesībā mārketings biežāk tiek uzskatīts par izdevumu, nevis par ienākumu avotu. Tas notiek nepareizu mārketinga instrumentu dēļ. Dotais kurss māca, kā pareizi izplānot mārketinga darbību un noturēt reklāmu kampaņu maksimāli efektīvi. Kursa dati novedīs kompāniju pie panākumiem jebkurā ekonomiskajā situācijā, ja tie tiks pielietoti radoši un ar izpratni.

Ilgums 40 stundas

Kā pabeigt iesākto

Cena: 600 €

Dotā kursa mērķis ir iemācīt vadīt, kontrolēt un veidot efektīvu saskarsmi ar grupu!

Atšķirībā no kursa "Biznesa uzlabošana caur saskarsmi", šajā kursā students mācās vadīt, kontrolēt un veidot efektīvu saskarsmi ar grupu! 

Kursā ietverti 21 treniņvingrinājumi, lai paaugstinātu cilvēka saskarsmes spējas. Kursa mērķis ir palielināt cilvēka spēju panākt pavēļu izpildīšanu un administratīvās darbīvas. 

Ilgums 30 stundas

Organizācijas pamati

Cena: 570 €

Kurss sniedz iemaņas, kas ļauj uzbūvēt organizāciju, kura pati attīstās, ietverot visus organizācijas un vadības pamatlikumus, kuru apgūšanas rezultāts ir prasme stabili paplašināt savu biznesu un palielināt ienākumus.

Ilgums 40 stundas

Kā novertēt un paredzēt cilvēka uzvedību

Cena: 854 €

Kursa mērķis ir dot cilvēkam iemaņas, ar kuru palīdzību viņš varēs precīzi saprast, tieši novērtēt un paredzēt cilvēku uzvedību. Padziļināts kurss par cilvēku emocionālajiem stāvokļiem, dažādām to izpausmēm un ietekmi uz uzņēmuma rādītājiem un atmosfēru darba kolektīvā.

Ilgums 40 stundas

Kompānijas pamati 1

Cena: 171 €

Kurss dos priekšstatu ikvienam darbiniekam par Hubbard Management system® - uzņēmuma vadības sistēmu un tās galvenajām sastāvdaļām, lai sekmētu efektīvāku un produktivāku uzņēmuma darbību!

Ilgums 32 stundas

Vadītāja instrumenti

Cena: 285 €

Kurss sniedz vadības pamata instrumentus un to pareizu izmantošanu. Tas sevī iekļauj informāciju un praktiskos uzdevumus mērķu izvirzīšanai, ražošanas rādītāju savstarpējās saistības atpazīšanai, pareizai plānošanai, programmu un projektu sastādīšanai, tāpat arī māca, kā pareizi rakstīt pavēles un panākt to izpildi.

 Ilgums 24 stundas

Kurss: Efektīvas apmācības atslēga

Cena: 1707 €

 Kursa mērķis - students, ieguvis instrumentus un zināšanas, kuri dod iespēju iemācīties JEBKURU kursu, mācību priekšmetu vai mākslas veidu tā, lai viņš būtu spējīgs iegūtās zināšanas IZMANTOT un VĒLĒTIES to darīt.

Ilgums 80 stundas

Pamatkurss biznesa treneriem

Cena: 728 €

 Kursa mērķis apmācīt studentu kā uzņēmuma (biznesa) treneri, lai viņš varētu vadīt apmācības un panāktu, lai absolventi zinātu un varētu pielietot iegūtās zināšanas un materiālus dzīvē - precīzi un ar panākumiem!

Ilgums 80 stundas

Pārdošana

Cena: 683 €

Kursa mērķis - praktisko spēju iegūšana pamata pārdošanas instrumentu izmantošanā.

Trenera apmācības jūsu uzņēmumam. Jūs varēsiet atvērt pats savu apmācību klasi.

Ilgums 60 stundas