Kam paredzēta koledža?

 

  • Speciālistiem, kuri vēlas iedziļināties tādās jomās, kā sabiedriskās attiecības, mārketings, finansu plānošana, uzņēmuma vadība, personāla vadība, organizācijas  vadība u.c. biznesa jomās.
  • Vadītājiem, kuri vēlas optimizēt sava uzņēmuma darbību un uzlabot personāla vadību.
  • Darbiniekiem, kur ir ieinteresēti savas karjeras un darba efektivitātes attīstībā.

 

Kā notiek apmācība koledžā?

Jūs varat uzsākt apmācību jebkurā Jums piemērotā laikā, izvēloties Jums optimālu apmācības grafiku. Katrs students mācās ar sev raksturīgu ātrumu un tas dod iespēju labi izprast mācību materiālus.

Pasniedzēja (trenera) pamatuzdevums sastāv no tā, lai studens ne tikai apgūtu jauno vielu, bet aī varētu iegūtās zināšanas lietot praksē.

Pateicoties šādai pieejai, studenti manāmi uzlabo savas firmas, organizācijas un/vai biznesa stāvokli jebkurā darbības jomā.

Kādas mācību programmas piedāvā koledža?

Šobrīd krievu un angļu valodā ir pieejami 25 kursi, kuri pilnībā atbilst starptautiskai Habbarda Institūtu tīkla programmai un ko ir rekomendējis Starptautiskais Habbarda Institūrs Los-Anželosā (ASV)..

Pilns kursu saraksts pieejams kategorijā Mācības.

 

Kā iestāties Pirmajā Baltijas Habbarda koledžā?

Lai uzsāktu apmācību, Jums ir jāatnāk uz koledžu uz Individuālo konsultāciju Spilves ielā 35A Jums ērtākā laikā.

Konsultācijas laikā Jūs varēsiet izvēlēties Jums interesējošos kursus un/vai programmas, sastādīt savu individuālo apmācību grafiku un uzsākt mācības.

Par konsultācijas laiku Jūs varat vienoties, piezvanot pa telefonu +371 20503121.

2013. gada 25.-27. septembrī WISE konferences laikā saņēma balvu par administratībā know-how modeļa ieviešanu.

Šis vadības modelis paredz nemitīgu uzņēmuma paplašināšanos, finanšu rādītāju kāpumu, pilnīgu pārskatu esamību, darbinieku profesionalitātes izaugsmi.

Hubbard Management System (Administratīvais Nou-Hou ) — tas ir vadības insumentu kopums, kuru ieviešana uzņēmumā nodrošina stabilu izaugsmi, dzīvotspēju un paplašināšanos.

Administratīvais Nou-Hou ietver sevī 5. Galvenos vadības:

1. Uzņēmuma orgshēma (organizējošā shēma).

2. Izveidotas, aprakstītas un ieviestas darbinieku “cepures”(pienākumu aprakstu īpaši pielāgoti un sastādīti materiāli katram konkrētam postenim)

3. Finanšu plānošana

4. Skaidras uzņēmuma iekšējās komunikācijas ieviešana;

5. Strādājoša iekšējā aksdēmija, kur katrs darbinieks var celt savu kvalifikāciju.

 

 

 Hubbard Management System tā patiesi ir uzņēmuma vadības sistēma, jo apvieno un skaidri nodefinē un parāda visu vadības elementu un nosacījumu (faktoru) kopsakarību biznesa vadībā un uzņēmumā kopumā.

Mēs apmācam biznesa vadības tehnoloģijā, kuras efektivitāte spēj atrisināt problēmas uzņēmējdarbībā un paaugstināt tās efektivitāti.