21.02.2019

Mācību filma UZŅĒMUMA VADĪTĀJIEM un HR speciālistiem 

“Emocijas darba vietā”

Cilvēciskais faktors biznesā

 

Fantastiskā iespēja noskatīties šo filmu

BEZMAKSAS

ar kafijas pauzi.

 

Pasākuma datums
26.02.2019 14:00
26.02.2019 18:00
28.02.2019 14:00
05.03.2019 14:00
05.03.2019 18:00
07.03.2019 14:00

BIZNESA PRAKTIKUMS

PĀRDEVĒJIEM UN PĀRDOŠANAS NODAĻU VADĪTAJIEM:

  • Jaunām pārdošanas idejām.
  • Vieglākai pārdošanai problemātiskiem klientiem.
  • 5 pārdošanas soļi, kas ļauj pat pieredzējušiem pārdevējiem noslēgt savas dzīves lielākos darījumus!

 

Tikai praktiski treniņi un nekādas plašas teorijas!

Reāla dzīve un reālas situācijas!

 

Neviens nekļūst par pārdevēju, izlasot "gudras" grāmatas. Dzīve pieprasa praktiskas iemaņas un spēju orientēties cilvēkos.

Šī biznesa praktikuma apmeklētāji apgalvo, ka, pateicoties vieglai pasniegšanas formai un praktiskiem treniņiem, viņi daudz vieglāk tiek galā ar ikdienas situācijām savā pārdevēja darbā.

Vairums šī biznesa praktikuma apmeklētāju uzsver, ka treniņu laikā guvuši jaunas idejas, apzinājušies savas kļūdas sarunās ar pircējiem un ieguvuši iemaņas daudz labāk pārvarēt klientu iebildumus un pārdot 

 

Par 3 un vairāk dalībniekiem cena 230 EUR par katru līdz 1. martam                                                           

 

Vietu skaits ierobežots!

Cena: 230 €
22.02.2017

 

22. februārī, 19:00 

Kādēļ pārdošanas treniņi ir svarīgi?

Tādēļ, ka ikdienā pat izcilākie pārdevēji iegrimst rutīnā un sāk pielaist vienas un tās pašas kļūdas zaudējot pircēju. Pēc neilga laika krītas darba spars, seko viens nenoticis darījums pēc otra. No šī apļa grūti pašam izrauties.
Pārdošanas seminārā iekļautie treniņi "sapurina" pārdevējus un pārdošanas nodaļu vadītājus. Tie ļauj jaunā gaismā ieraudzīt izplatītākās pārdevēju kļūdas un trāpīt "precīzi mērķī" katru dienu.
07.02.2017

Uzzini kuriem kolēģiem ir vērts uzticēties. Uzzini kādā veidā rodas konflikti darba vietās. Uzzini kāda ir emociju ietekme uz darba rezultātiem.

Emocijas darba vietā - filma, kura piepaceļ cilvēka uzvedības noslēpuma plīvuru. Pēc filmas noskatīšanās Jūs varēsiet noteikt Jūsu darbinieku emocionālo stāvokli, novērtēt un paredzēt viņu uzvedību, atklāt slēptos motīvus, un atrast tos, kuri ved kompāniju uz sabrukumu. Bez tam, filma sniegs Jums precīzu atbildi uz mūžīgo jautājumu: kuru ir vērts pieņemt darbā?

01.02.2017

Noskaidrosim, kas no visvairāk izplatītajiem pārdošanas paņēmieniem reālajā dzīvē strādā un kas patiesībā nestrādā. Kam ir jāpievērš uzmanība, ko vajag ignorēt. Cik daudz jāveltī enerģijas un laika klientam, kurš vēl neko nav nopircis.

Mēs tiksim galā ar 21. gadsimta bubuli "klienta iebildumu pārvarēšanu".

Mēs noskaidrosim, kas ir pircēju tipi un priekš kam tas jāzina pārdevējam? Mēs sameklēsim kļūdas, kuras traucē uzsākt pārdošanas procesu.

Un mēs jums atklāsim, kāpēc pircējs aiziet pie konkurenties, pat jums ir vienāda cena un līdzīgs iepakojums.

 

 

 

Sevi, savu produktu vai servisu ir jāmāk pasniegt tā, lai prezentācija aizrautu jūsu auditoriju. Bieži mēs pieļaujam kļūdas un nespējam izmantot pircēja teikto.


Pirmās Baltijas Hubbard koledžas telpās norisinājās ievad-seminārs no semināru cikla par pārdošanu. Semināra tēma “Pārdošana: pareiza produkta prezentācija” tika izvēlēta pēc tās aktualitātes. Auditorija kopā ar koledžas lektoru iesaistījās diskusijās, atsvaidzināja jau esošās zināšanas kā arī ieguva daudz jaunas atklāsmes.

 

Dažas atsauksmes:

Andris Lācis

Lektore ļoti labi pārzina materiālu kā arī ļoti labi tajā orientējas. Tāds vēlos būt arī es. Paldies par semināru – prezentācija.

Edgars

Uzzināju par ko drīkst runāt un par ko nē, sava produkta prezentācijas laikā.

E.D.

Ieguvu nedaudz savādāku skatījumu par zināmām tēmām. Laba informācija un labs sniegums. Paldies!  

1 2 3 4 5 6