Uzņēmējdarbības kursi First Baltic Hubbard College of Administration - praktiskas zināšanas Jūsu biznesam!

21.03.1991
31.12.2018

UZŅĒMĒJDARBĪBAS ANALĪZES TESTS

MŪSDIENU UZŅĒMĒJDARBĪBAS ANALĪZES TESTS — JŪSU UZŅĒMUMA VĀJO UN SPĒCĪGO PUŠU EKSPRESS DIAGNOSTIKA!

Šo testu ir izveidojis viens no pazīstamākajiem biznesa konsultantiem, un tam ir ārkārtīgi liela popularitāte uzņēmēju vidū visā pasaulē.
KO TAS DOD JUMS?
Šī testa mērķis - tas ir novērtēt dažādas Jūsu uzņēmuma darbības funkcijas, ņemot vērā to ideālās un pilnvērtīgās darbības ainu, lai noskaidrotu, kurām nodaļām vai amatiem vajadzētu pievērst lielāku uzmanību.
Aizpildot testu, Jums būs pieejama informācija par konkrētiem faktiem, kas skar noteiktas Jūsu uzņēmuma darbības jomas, ļaujot sniegt ieteikumus,to organizācijas daļu uzlabošanai, kas visvairāk "bremzē" kopējo darbu.
Individuāla konsultācija ar starptautisku biznesa konsultantu palīdzēs Jums objektīvi izvērtēt organizācijas stiprās un vājās puses, saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem. 
Balstoties uz testa rezultātiem, mēs varam arī sastādīt ātras apmācības programmu gan vadītājiem, gan darbiniekiem, lai uzlabotu ikviena nozīmīga departamenta darbību.

Pasākumu kalendārs

Organizācijas vadītāja kurss

Šajā grāmatā Jūs atradīsiet organizācijas panākuma un izaugsmes tehnoloģiju, un tas ir vajadzīgs katram. Dotā tehnoloģija ir paredzēta ne tikai vadītājiem vai ar biznesu saistītajiem, tā tiek izmantota jebkurā sfērā, kuru Jūs varat iedomāties. Jebkurš cilvēks vai jebkura grupa, kas pārzina un pielieto standarta administrēšanu, varēs gūt panākumus jebkurā lietā.

Grāmatu komplekts: 1.–3. sējums. Sērija «Vadība»

Sērijas „Vadība” sējumos tiek aprakstītas 11 jomas, no kurām sastāv vadība. L. Rons Habards katru no tām ir izdalījis atsevišķā kategorijā, kuras pēc tam sistematizēja. Katra joma tiek aprakstīta savā, pilnīgi pabeigtā vēstuļu sērijā.

Iemācīšanās pamatu rokasgrāmata

Jūsu panākumi nākotnē ir atkarīgi no spējas iemācīties.
Šī gramata ļaus jums uzlabot koncentrēšanās spējas; uzlabot spējas iemācīties jebkuru valodu, uzlabot atmiņu, saprast jebkura materiāla būtību un spēt praktiski izmantot iemācīto ikdienā.

 

Komplekts: Grāmata un DVD disks «Darba problēmas»

Šajā grāmatā L. Rons Habards apskata un sniedz risinājumu problēmām, ar kurām cilvēki ikdienā sastopas darbā. Autors piedāvā veidus tikt vaļā no nervozitātes un metodes kā tikt galā ar apjukumu un novērst pārslodzi, tādējādi paaugstināt darba un personisko efektivitāti.

FIRST BALTIC HUBBARD COLLEGE ZIŅU LAPA