First Baltic Hubbard College of Administration - praktiskas zināšanas Jūsu biznesam!

21.03.1991
02.08.2016

Filma "Emocijas darba vietā" | IEEJA BRĪVA

Uzzini kuriem kolēģiem ir vērts uzticēties. Uzzini kādā veidā rodas konflikti darba vietās. Uzzini kāda ir emociju ietekme uz darba rezultātiem.

Emocijas darba vietā - filma, kura piepaceļ cilvēka uzvedības noslēpuma plīvuru. Pēc filmas noskatīšanās Jūs varēsiet noteikt Jūsu darbinieku emocionālo stāvokli, novērtēt un paredzēt viņu uzvedību, atklāt slēptos motīvus, un atrast tos, kuri ved kompāniju uz sabrukumu. Bez tam, filma sniegs Jums precīzu atbildi uz mūžīgo jautājumu: kuru ir vērts pieņemt darbā?

Pasākumu kalendārs

Organizācijas vadītāja kurss

Šajā grāmatā Jūs atradīsiet organizācijas panākuma un izaugsmes tehnoloģiju, un tas ir vajadzīgs katram. Dotā tehnoloģija ir paredzēta ne tikai vadītājiem vai ar biznesu saistītajiem, tā tiek izmantota jebkurā sfērā, kuru Jūs varat iedomāties. Jebkurš cilvēks vai jebkura grupa, kas pārzina un pielieto standarta administrēšanu, varēs gūt panākumus jebkurā lietā.

Komplekts: Grāmata un DVD disks «Darba problēmas»

Šajā grāmatā L. Rons Habards apskata un sniedz risinājumu problēmām, ar kurām cilvēki ikdienā sastopas darbā. Autors piedāvā veidus tikt vaļā no nervozitātes un metodes kā tikt galā ar apjumumu un novērst pārslodzi, tādējādi paaugstināt darba un personisko efektivitāti.

Grāmatu komplekts: 1.–3. sējums. Sērija «Vadība»

Sērijas „Vadība” sējumos tiek aprakstītas 11 jomas, no kurām sastāv vadība. L. Rons Habards katru no tām ir izdalījis atsevišķā kategorijā, kuras pēc tam sistematizēja. Katra joma tiek aprakstīta savā, pilnīgi pabeigtā vēstuļu sērijā.

Iemācīšanās pamatu rokasgrāmata

Jūsu panākumi nākotnē ir atkarīgi no spējas iemācīties.
Šī gramata ļaus jums uzlabot koncentrēšanās spējas; uzlabot spējas iemācīties jebkuru valodu, uzlabot atmiņu, saprast jebkura materiāla būtību un spēt praktiski izmantot iemācīto ikdienā.

 

FIRST BALTIC HUBBARD COLLEGE ZIŅU LAPA