Uzņēmējdarbības kursi First Baltic Hubbard College of Administration - praktiskas zināšanas Jūsu biznesam!

21.03.1991
02.08.2018

Biznesa praktikums "Augstākā pārdošanas līga"

BIZNESA PRAKTIKUMS

PĀRDEVĒJIEM UN PĀRDOŠANAS NODAĻU VADĪTAJIEM:

  • Jaunām pārdošanas idejām.
  • Vieglākai pārdošanai problemātiskiem klientiem.
  • 5 pārdošanas soļi, kas ļauj pat pieredzējušiem pārdevējiem noslēgt savas dzīves lielākos darījumus!

Tikai praktiski treniņi un nekādas plašas teorijas!

Reāla dzīve un reālas situācijas!

 

Neviens nekļūst par pārdevēju, izlasot "gudras" grāmatas. Dzīve pieprasa praktiskas iemaņas un spēju orientēties cilvēkos.

Šī biznesa praktikuma apmeklētāji apgalvo, ka, pateicoties vieglai pasniegšanas formai un praktiskiem treniņiem, viņi daudz vieglāk tiek galā ar ikdienas situācijām savā pārdevēja darbā.

Vairums šī biznesa praktikuma apmeklētāju uzsver, ka treniņu laikā guvuši jaunas idejas, apzinājušies savas kļūdas sarunās ar pircējiem un ieguvuši iemaņas daudz labāk pārvarēt klientu iebildumus un pārdot.                                                       

 

Vietu skaits ierobežots!

Cena: 230 € (161.65 Ls)

Pasākumu kalendārs

Organizācijas vadītāja kurss

Šajā grāmatā Jūs atradīsiet organizācijas panākuma un izaugsmes tehnoloģiju, un tas ir vajadzīgs katram. Dotā tehnoloģija ir paredzēta ne tikai vadītājiem vai ar biznesu saistītajiem, tā tiek izmantota jebkurā sfērā, kuru Jūs varat iedomāties. Jebkurš cilvēks vai jebkura grupa, kas pārzina un pielieto standarta administrēšanu, varēs gūt panākumus jebkurā lietā.

Iemācīšanās pamatu rokasgrāmata

Jūsu panākumi nākotnē ir atkarīgi no spējas iemācīties.
Šī gramata ļaus jums uzlabot koncentrēšanās spējas; uzlabot spējas iemācīties jebkuru valodu, uzlabot atmiņu, saprast jebkura materiāla būtību un spēt praktiski izmantot iemācīto ikdienā.

 

Grāmatu komplekts: 1.–3. sējums. Sērija «Vadība»

Sērijas „Vadība” sējumos tiek aprakstītas 11 jomas, no kurām sastāv vadība. L. Rons Habards katru no tām ir izdalījis atsevišķā kategorijā, kuras pēc tam sistematizēja. Katra joma tiek aprakstīta savā, pilnīgi pabeigtā vēstuļu sērijā.

Komplekts: Grāmata un DVD disks «Darba problēmas»

Šajā grāmatā L. Rons Habards apskata un sniedz risinājumu problēmām, ar kurām cilvēki ikdienā sastopas darbā. Autors piedāvā veidus tikt vaļā no nervozitātes un metodes kā tikt galā ar apjukumu un novērst pārslodzi, tādējādi paaugstināt darba un personisko efektivitāti.

FIRST BALTIC HUBBARD COLLEGE ZIŅU LAPA