Ru
Lv

KAM UZTICĒTIES?

35%

35% šīs lapas apmeklētāju izvēlējās šo variantu.

Vai jūs gribat zināt, kam patiesībā var uzticēties? Tad noskatieties filmu “Emocijas darba vietā” .

Kā paredzēt, ko sagaidīt no cilvēka, pirms viņu nolīgt?
1
Kas ir svarīgs patiesi uzticamas komandas izveidošanai?
2
Kuram biznesa partnerim var uzticēties?
3

Uzziniet filmā
«Emocijas darba vietā»

angel
1 Kā prognozēt cilvēku
uzvedību

angel
2 Kā nolīgt efektīvu
personālu

angel
3 Kāpēc cilvēki strādā
dažādi un dod dažādus
rezultātus

angel
4 Kā rīkoties, lai katrs
darbinieks strādātu ar pilnu
atdevi

Šajā filmā parādītos instrumentus var
izmantot ne tikai darbā, bet arī personīgajā dzīvē.

Skatieties filmu «Emocijas darba vietā» bezmaksas

First Baltic Hubbard College of Administration telpās. Adrese: Latvija, Rīga , Spilves iela, 35А tālruņa numurs: +371 20503121

Otrdienās filma tiks rādīta krievu valodā, bet ceturtdienās - angļu valodā.

Atlasīt filmas seansa datumu un laiku

Atsauksmes par filmu

A. L.
Paldies. Šādu filmu vajadzētu redzēt visiem, kas vada uzņēmumus, kā arī darbiniekiem, lai novērtētu savu vietu emociju skalā un prastu konkrētā situācijā to koriģēt pozitīvā virzienā.
B. K.
Filma lika padomāt par emocijām darbā. Aizdomājos par saviem kolēģiem. Jau atkal pierādījās, ka strādāju lieliskā kolektīvā, mūsu starpā nav cilvēku zem toņa 2.0 (antagonisms). Ļoti labi filmā bija attēlotas situācijas no reālās dzīves. Bija momenti, kurus piefiksēju, līdz ar to, ja būs tāda pati vai līdzīga situācija manā dzīvē, zinu, kā rīkošos.
L. R.
Ieguvu lielāku sapratni par to, kas ir emocionālie toņi, kā tie iedalās skalā, kā arī kuri paaugstinās darba spējas un kuri tās pazeminās. Uzzināju, kādas ir katra emocionālā toņa raksturīgās izpausmes un kādos veidos tie var izpausties tieši darba vidē. Līdz ar to ieguvu lielāku skaidrību pašai sev, kā atpazīt emocionālo toni gan sevī, gan savos darba kolēģos, kā arī kā pret to labāk attiekties, lai veicinātu gan personisko izaugsmi, gan celtu kompānijas ražīgumu kopumā, sasniedzot izvirzītos mērķus un sniedzot savu vērtīgo galaproduktu.
A. T.
Noskatoties filmu "Emocijas darba vietā", kārtējo reizi ieraudzīju toņu skalas nozīmību (zināšanu par toņu skalu) gan savās attiecībās ar darbiniekiem, gan pieņemot darbā jaunus komandas spēlētājus. Svarīgs akcents bija arī tas, ka es kā vadītājs drīkstu izrādīt dusmas vai antagonismu par kādu situāciju, bet sarunu vienmēr vajag beigt augstā tonī. Tas ir svarīgi! Mans kā vadītāja uzdevums ir pacelt darbinieku pa toņu skalu, tad arī būs labāki rezultāti. Paldies!
I. P.
Paldies par filmu. Daudz noderīgas informācijas. Varēšu pielietot iegūtās zināšanas gan darbā, gan mācībās, gan ikdienas dzīvē. Emociju tipi, kas sastopami visur, dažādās dzīves situācijās - tēma, kas ir aktuāla un vienmēr būs!
L. K.
Šo filmu – emociju toņu skala skatos otro reizi, un ieraudzīju jeb sadzirdēju sniegto informāciju plašāk, pievēršot uzmanību lietām, kuras iepriekš neievēroju. Priekš manis svarīga informācija bija – no kura toņa jeb toņu skalas vidus ir visvērtīgākie cilvēki, darbinieki, tātad, kuri dod produktivitāti uzņēmumam. Viena no būtiskākajām prasībām – lai darbinieks spētu pabeigt lietas līdz galam nevis radīt šķēršļus vai apstādināt procesus. Domāju, ka pēc kāda ilgāka laika, teiksim, pusgada, varētu šo filmu noskatīties vēlreiz. :)
G. Z.
Sapratu, ka nevar ilgi iestrēgt negatīvās emocijās. Sarunas ir jābeidz ar iespējas labākām emocijām. Noskaidroju, kā atšķirt sociālo cilvēka stāvokli no hroniskā, kāda viņš atrodas visu laiku. Noskaidroju, kā uzlabot negatīvās emocijas, t.i. tikt pa pa emociju skalu pēc iespējas augstāk. Skatoties filmu par emocijām var no malas palūkoties, kas patiešām notiek ar cilvēkiem, kāpēc tā notiek. Kā katrs cilvēks var būt tik atšķirīgs. Tas ir ļoti labs materiāls, lai dziļāk izprastu emociju būtību. Protams, kas man pašam ļoti patika tas, ka neatkarīgi no tā, kur atrodas cilvēks vai Tu pats, vienmēr ir iespēja darīt tā, lai spētu visu mainīt, un nav svarīgi, vai tas notiek ar Tevi pašu, vai kādu citu. Paldies! Pēc laika jāskatās atkāroti!
K. M.
Patīkama un pamācoša filma, kas lika ne tikai aizdomāties, bet arī pārliecināt to, ka jācenšas beigt sarunas ar augstāku toni, ko centīšos arī ievērot.
M. U.
Paldies! Filma par cilvēka emocijām un to izpausmēm ļoti interesanta un analītiska. Emociju skala, kas palīdz atpazīt cilvēka rīcību noteiktās situācijās, ir objektīvi izveidota. Manuprāt, ar šādu emociju apkopojumu būtu jāiepazīstās ikvienam uzņēmuma vadītājam. Iesaku visiem noskatīties šo mācību materiālu.
A. A.
Noskatoties filmu par emocijām, radās plašāks priekšstats par cilvēku emocionālo daudzveidību. Aptuveni sapratu savu emociju līmeni. Par cik ikdienā ir jākomunicē ar dažādu tipu cilvēkiem, ir lielāka iespēja saprast visus un zināt, ar kādu emocionālo toni atbildēt. Bija noderīgi.
D.
Skatos otru reizi. Saskatu daudz pazīstamu seju un emociju. Izmantoju filmā parādītās metodes ikdienā. Strādā!
I. P.
Manuprāt, filma precīzi iezīmēja cilvēku (darbinieku) emociju gammu. Interesanti bija atrast savu vietu šajā "tabulā". Man patika, ir par ko padomāt.