Kurss: Formulas panākumu gūšanai biznesā

Cena: 256 €

Panākumu formulas, bez šaubām, palīdzēs jebkura ranga vadītajam sasniegt vispārdrošākos mērķus. Noskaidrosiet pareizu veidu, kā strādāt ar personālu, lai veicinātu viņu produktivitāti!

Ilgums 24 stundas

Kurss: Vadība uz statistiku pamata

Cena: 256 €

Lai klientam sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus, nepieciešams tos kontrolēt. Galvenais instruments, kas palīdzēs Jums turēt roku uz kompānijas "pulsa", ir vadība uz statistiku pamata. Dotais kurss sniedz Jums visas nepieciešamās zināšanas, lai Jūs varētu palielināt uzņēmuma produktivitāti ar statistiku palīdzību.

Ilgums 20 stundas

Kurss: Kā palielināt Jūsu uzņēmuma ienākumus

Cena: 341 €

Viens no katra vadītāja visbiežāk uzdotiem jautājumiem ir „Kā palielināt kompānijas ienākumus?”. Dotā kursa mērķis ir apmācīt finanšu administratorus un galvenos vadītājus, un organizāciju vadītājus, kā pareizi realizēt finanšu plānošanu un pareizi izveidot rezerves uzņēmuma attīstīšanai.

Ilgums 24 stundas

Kurss: Ētika biznesa izdzīvošanai

Cena: 228 €

Dotais kurss iepazīstinās Jūs ar ētikas pamatiem,kā arī  iemācīs pielietot šīs zināšanas biznesa stāvokļu uzlabošanai. Kursa nobeigumā Jūs varēsiet izmantot iegūtās zināšanas, lai palielinātu kompānijas darba ražīgumu un peļņu.

Ilgums 32 stundas