Uzņēmējdarbības kursi First Baltic Hubbard College of Administration - praktiskas zināšanas Jūsu biznesam!

21.03.1991
31.12.2018

UZŅĒMĒJDARBĪBAS ANALĪZES TESTS

MŪSDIENU UZŅĒMĒJDARBĪBAS ANALĪZES TESTS — JŪSU UZŅĒMUMA VĀJO UN SPĒCĪGO PUŠU EKSPRESS DIAGNOSTIKA!

Šo testu ir izveidojis viens no pazīstamākajiem biznesa konsultantiem, un tam ir ārkārtīgi liela popularitāte uzņēmēju vidū visā pasaulē.
KO TAS DOD JUMS?
Šī testa mērķis - tas ir novērtēt dažādas Jūsu uzņēmuma darbības funkcijas, ņemot vērā to ideālās un pilnvērtīgās darbības ainu, lai noskaidrotu, kurām nodaļām vai amatiem vajadzētu pievērst lielāku uzmanību.
Aizpildot testu, Jums būs pieejama informācija par konkrētiem faktiem, kas skar noteiktas Jūsu uzņēmuma darbības jomas, ļaujot sniegt ieteikumus,to organizācijas daļu uzlabošanai, kas visvairāk "bremzē" kopējo darbu.
Individuāla konsultācija ar starptautisku biznesa konsultantu palīdzēs Jums objektīvi izvērtēt organizācijas stiprās un vājās puses, saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem. 
Balstoties uz testa rezultātiem, mēs varam arī sastādīt ātras apmācības programmu gan vadītājiem, gan darbiniekiem, lai uzlabotu ikviena nozīmīga departamenta darbību.

Pasākumu kalendārs

Iemācīšanās pamatu rokasgrāmata

Jūsu panākumi nākotnē ir atkarīgi no spējas iemācīties.
Šī gramata ļaus jums uzlabot koncentrēšanās spējas; uzlabot spējas iemācīties jebkuru valodu, uzlabot atmiņu, saprast jebkura materiāla būtību un spēt praktiski izmantot iemācīto ikdienā.

 

FIRST BALTIC HUBBARD COLLEGE ZIŅU LAPA