Kursu paketes “Konsultants – bāzes līmenis”

Kursu paketes “Konsultants – bāzes līmenis” apraksts

Šī programma izstrādāta WISE biedriem, kuri vēlas kļūt par sertificētiem konsultantiem.

Programma izstrādāta tādā veidā, lai attīstītu un nostiprinātu tās pamatzināšanas un iemaņas, kuras ir nepieciešamas licenzētiem WISE bāzes līmeņa konsultantiem! Paketē ietilpst saskarsmes, apmācības, organizatorisku darbības pamatu un izpildfunkciju attīstīšana un nostiprināšana.

Biznesa uzlabošana ar saskarsmes palīdzību

Cena: 512 €

Panākumi biznesā cieši saistīti ar saskarsmi, taču saskarsme var būt apgrūtinoša, ja Jūs nejūtaties komfortabli ar dažādām cilvēka emocijju un reakciju izpausmēm!

Kurss palīdzēs Jums uzlabot spēju kontrolēt saskarsmi jebkurā dzīves situācijā, biznesa jomā vai profesijā. 

Ilgums 24 stundas

Kā paaugstināt uzņēmuma darba efektivitāti

Cena: 228 €

Dotais kurs ir domāts, lai iemācītu cilvēku efektīvi dibināt attiecības ar saviem kolēģiem, priekšniekiem un padotajiem. Apgūstot šo kursu, Jūs varēsiet kontrolēt darbu tā, lai iegūtu maksimālus rezultātus pie minimāla laika un līdzekļu patēriņa.

Ilgums 32 stundas

Kā panākt Jūsu uzņēmuma paplašināšanos

Cena: 341 €

Noskaidrojiet ikvienas situācijas  PATIESOS cēloņus, lai rakstu ātrus un efektīvus risinājumus, kuri sekmēs uzņēmuma paplašināšanos!

Kurss palīdzēs sastādīt Jūsu uzņēmuma attīstības programmu un efektīvāk sasniegt ilgtermiņā izvirzītos mērķus!

Ilgums 24 stundas

Formulas panākumu gūšanai biznesā

Cena: 256 €

Panākumu formulas, bez šaubām, palīdzēs jebkura ranga vadītajam sasniegt vispārdrošākos mērķus. Noskaidrosiet pareizu veidu, kā strādāt ar personālu, lai veicinātu viņu produktivitāti!

Ilgums 24 stundas

Vadība uz statistiku pamata

Cena: 256 €

Lai klientam sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus, nepieciešams tos kontrolēt. Galvenais instruments, kas palīdzēs Jums turēt roku uz kompānijas "pulsa", ir vadība uz statistiku pamata. Dotais kurss sniedz Jums visas nepieciešamās zināšanas, lai Jūs varētu palielināt uzņēmuma produktivitāti ar statistiku palīdzību.

Ilgums 20 stundas

Kā pabeigt iesākto

Cena: 600 €

Dotā kursa mērķis ir iemācīt vadīt, kontrolēt un veidot efektīvu saskarsmi ar grupu!

Atšķirībā no kursa "Biznesa uzlabošana caur saskarsmi", šajā kursā students mācās vadīt, kontrolēt un veidot efektīvu saskarsmi ar grupu! 

Kursā ietverti 21 treniņvingrinājumi, lai paaugstinātu cilvēka saskarsmes spējas. Kursa mērķis ir palielināt cilvēka spēju panākt pavēļu izpildīšanu un administratīvās darbīvas. 

Ilgums 30 stundas

Organizācijas pamati

Cena: 570 €

Kurss sniedz iemaņas, kas ļauj uzbūvēt organizāciju, kura pati attīstās, ietverot visus organizācijas un vadības pamatlikumus, kuru apgūšanas rezultāts ir prasme stabili paplašināt savu biznesu un palielināt ienākumus.

Ilgums 40 stundas

Kurss: Iemācīšanās pamatu tehnoloģija

Cena: 200 €

Laikā, kad ik gadu pasaulē rodas arvien jaunākas tehnoloģijas, spējai apgūt jaunu informāciju ir liela nozīme.

Bieži nepietiek vien ar informācijas izlasīšanu - to vajag spēt pareizi uztvert, lai vēlāk atcerētos un izmantotu dzīvē.

Pārstājiet mocīt sevi šajā mācību procesā!

Ilgums 40 stundas

Kurss: Kompānijas pamati 1

Cena: 171 €

Kurss dos priekšstatu ikvienam darbiniekam par Hubbard Management system® - uzņēmuma vadības sistēmu un tās galvenajām sastāvdaļām, lai sekmētu efektīvāku un produktivāku uzņēmuma darbību!

Ilgums 32 stundas

Kurss: Vadītāja instrumenti

Cena: 285 €

Šis kurss dos zināšanas par vadītaja pamatinstrumentiem.

Ilgums 20 stundas

“Konsultants – bāzes līmenis” internatūra

Cena: 600 €

Internatūras mērķis ir praktisko iemaņu un pieredzes iegūšana, jauniegūto zināšanu pielietošana pieredzējuša instruktora pavadībā.