Aptaujas

First Baltic Hubbard College kurss “Aptaujas” domāts mārketinga jomas speciālistiem, uzņēmumu vadītājiem, īpašniekiem. Šis kurss būs noderīgs arī studentiem un visiem tiem, kuriem interesē mārketinga nozare un kuriem nav profesionālas izglītības šaja jomā.

Šajā kursā tiek atklāti visi mūsdienu preču un pakalpojumu virzīšanas noslēpumi. Aptauja - Jūsu preces vai pakalpojuma mārketinga pētījuma un virzīšanas panākumu atslēga. Jūs uzzināsiet kā pareizi izveidot un veikt aptaujas, kā pareizi aprēķināt rezultātus. Un ,visbeidzot – kā reklāmā izmantot šos datus, lai virzītu preci vai pakalpojumu.

Pēc kursa pabeigšanas Jūs spēsiet noskaidrot, ko cilvēki vēlas, ko viņi pieņems un kam ticēs. Apgūtais kurss “Aptaujas” ieekonomēs vairākus simtus eiro un dos Jums iespēju nopelnīt uznēmumam naudu. Izmantojot aptaujas Jūs sapratīsiet, kā visefektīvāk ar precizitāti līdz milimetram veikt reklāmas kampaņas un realizēt preces vai pakalpojuma virzību tirgū.

*Kursa cenā nav iekļauti mācību materiāli!

ATSAUKSMES PĒC KURSA

Šis kurss ir ārkārtīgi svarīgs ne tikai lielām organizācijām, bet arī katram cilvēkam kā indivīdam. Tas ievērojami uzlaboja manas saskarsmes iemaņas un spēju atrast pieeju dažādiem cilvēkiem. Tagad es bez grūtībām varu uzsākt saskarsmi gan ar atsevišķu cilvēku, gan ar cilvēku grupu kopumā.

М. М.


Kurss ir lielisks instruments mārketinga speciālistam ar stāžu. Mācību laikā notiek "filtrēšana" - to zināšanu atsijāšana, kuras nedod praktisku rezultātu. Paliek un tiek papildinātas zināšanas un darba iemaņas, kuras nes reālus augļus. It kā jau katrs var sastādīt aptaujas un tās veikt. BET :) nekas nav tik vienkārši. Ir jāzin kā sastādīt jautājumus, lai iegūtu atbildes, kuras iespējams izmantot apgrozījuma celšanai. Ir jāzina KĀ apstrādāt atbildes, lai nepazaudētu vērtīgu informāciju. Ir JĀSAPROT kam pievērt uzmanību, bet kas ir mazsvarīgi vai vispār nav jānem vērā.

Iesaku ikvienam, kurš nodarbojas ar mārketingu profesionālā līmenī.

L.G.


Kurss “Aptaujas” ir ārkārtīgi vērtīgs. Tas dod konkrētus, viegli pielietojamus instrumentus pārdošanas veicināšanai. Neaizvietojami dati mārketinga speciālista darba ikdienā. Papildus teorijai praktiski uzdevumi sniedz realitāti un iespēju ieraudzīt, ka šīs zināšanas nav tukša teorija. Tas reāli strādā! Vienkārši pēc apgūšanas šīs zināšanas ir JĀLIETO! Tas ir mārketinga instruments, un, kā jebkurš instruments, tas ir jālieto un jāattrenē tā izmantošana līdz perfektumam.

L.G. 

Cena: 427 €
Apmaksāt