Kurss: Aptaujas

Iepriekšējās prasības: Kā dzīvot saskaņā ar citiem cilvēkiem vai Kā novērtēt un paredzēt cilvēka uzmanību

First Baltic Hubbard College kurss “Aptauja” domāts mārketinga jomas speciālistiem, uzņēmumu vadītājiem, īpašniekiem. Šis kurss būs noderīgs arī studentiem un visiem tiem, kuriem interesē mārketinga nozare un kuriem nav profesionālas izglītības šaja jomā.

Šajā kursā tiek atklāti visi mūsdienu preču un pakalpojumu virzīšanas noslēpumi. Aptauja - Jūsu preces vai pakalpojuma mārketinga pētījuma un virzīšanas panākumu atslēga. Jūs uzzināsiet kā pareizi izveidot un veikt aptaujas, kā pareizi aprēķināt rezultātus. Un ,visbeidzot – kā reklāmā izmantot šos datus, lai virzītu preci vai pakalpojumu.

Pēc kursa pabeigšanas Jūs spēsiet noskaidrot, ko cilvēki vēlas, ko viņi pieņems un kam ticēs. Apgūtais kurss “Aptaujas” ieekonomēs vairākus simtus eiro un dos Jums iespēju nopelnīt uznēmumam naudu. Izmantojot aptaujas Jūs sapratīsiet kā visefektīvāk ar precizitāti līdz milimetram veikt reklāmas kampaņas un realizēt preces vai pakalpojuma virzību tirgū.

*Kursa cenā nav iekļauti mācību materiāli!

Lai uzzinātu vairāk par šo kursu vērsieties First Baltic Hubbard College tālrunis +371 20503121 vai rakstiet uz e-pastu info@hcabaltic.lv .

Cena: 427 €
Apmaksāt