Mārketings

Iepriekšējās prasības: Aptaujas, Sabiedriskās attiecības

First Baltic Hubbard College of Administration pievērš lielu uzmanību mācību kursam "Mārketings". Šis kurss ir domāts gan nozares speciālistiem, gan tiem, kas vēlas gūt izpratni mārketinga jomā, bet vēl nav ieguvuši profesionālo izglītību. Mēs vēlamies, lai šim kursam īpašu vērību pievērstu uzņēmumu īpašnieki, vadītāji, mārketinga nozares speciālisti un studenti.

Apgūstot šo kursu Jūs iegūsiet iemaņas preču, pakalpojumu virzīšanai tirgū. Kurss dod pilnīgu priekšstatu par to kā izvietot un piedāvāt preci vai pakapojumu tirgū, lai gūtu maksimālu noietu. Šajā kursā Jūs apgūsiet kā pareizi izstrādāt reklāmas tekstu, lai pircējs varētu izvēlēties tieši Jūsu preci vai pakalpojumu. Pielietojot saņemtās zināšanas uzņēmums attīstīsies un paplašināsies jebkurā ekonomiskajā situācijā.

Šis kurss domāts ne tikai nozares speciālistiem, bet arī tiem, kuriem jau ir izpratne par mārketingu, bet kuriem nav izglītības šaja jomā.

Pēc kursa pabeigšanas Jūs spēsiet izveidot efektīvu mārketinga stratēģiju un būsiet spējigi kontrolēt preču vai pakalpojumu virzīšanas procesus. Jūs zināsiet kā plānot sava uzņēmuma mārketinga darbības un kā veikt maksimāli efektīvas reklāmas kampaņas.

*Kursa cenā nav iekļauti mācību materiāli!

 

Cena: 854 €
Apmaksāt